Image

Öncü İş Makinaları Cummins Yetkili Yedek Parça Tedarikçisi

Cummins Turkey Motor Güç Sistemleri Satış Servis Ltd.Şti.; Cummins Inc.’in Türkiye’deki, tamamı kendisine ait  tek yetkili ve tam donanımlı distribitörü olarak faaliyet göstermektedir.  Öncü İş Makinaları olarak, Bölgemizin ve Diyarbakır'ın ihtiyaçlarını karşılayan Cummins yetkili ürün, yedek parça ve ekipmanlarla hizmet vermekteyiz.
Öncü İş Makinaları olarak müşterilerimizin motorlarını ve jenaratörlerini korumak ve yüksek performans elde etmek için orjinal yedek parça kullanmayı tavsiye ve tercih ederiz.
Firmamız, sektörde ve iş alanında önde gelen markaların iş makinaları motorları için zengin cummins yedek parça kapasitesi ile müşterilerinin ihtiyaç duyduğu elektronik ve mekanik yedek parçalarını uygun fiyata ve en kısa sürede temin eder.

Öncü İş Makinaları müşterilerine daha ucuz yedek parça temin edebilmek için Cummins ürün ve yedek parçayı yurtiçi veya yurt dışındaki Cummins üretici firmalardan temin etmektedir.
CUMMINS MOTORLAR
Cummins 30-3.484 HP güç aralığında motor seçenekleriyle otomotiv, endüstriyel, raylı sistemler, deniz, savunma sanayi, petrol&gaz ve enerji sektörlerinde ki araç ve ekipmanlar için çok kapsamlı uygulama istemlerini karşılamaktadır.
Cummins Türkiye çeşitli uygulamalar için motor, parça ve servis hizmeti sunmaktadır.
  • Tarım: Cummins, traktör, biçerdöver ve sprey makinalarınızın ihtiyaç duyduğu motor güç ve performansını sağlar.
  • Araç- Kamyon, otobüs ve özel amaçlı araçlar dahil uygulamar için
  • Endüstriyel- İnşaattan sondaj makinalarına, istifleme den yol bakım ekipmanlarına kadar
  • Maden- Maden ocaklarından sondaj platformlarına, kesici& yükleyici ekipmanlar için en düşük işletim maliyeti&en yüksek dayanımı sağlayacak doğru çözümleri sunmaktadır.
  • Denizcilik- Sürücü motor çeşitlerinin tamamıyla yat ve ticari gemi uygulamaları için eksiksiz çözüm sunmaktadır. Böylece yardımcı güç jeneratörlerinin mevcudiyeti ile ürün gammı geliştirilmiştir.

Yedek Parça İstek Formu

Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.

Site Haritası

Telefon

+90 412 290 96 99

Fax

+90 412 290 96 99

Adres

Fırat Mahallesi, Şanlıurfa Yolu Üzeri, 3.Sanayi Sitesi 10.Sokak F/1 Blok No:29, 20170 Kayapınar/Diyarbakır

Kurumsal WhatsApp Hattı

Kurumsal WhatsApp Hattı

+905346531142