“Sektöre Yön Veren Güç” sloganıyla sektöründe faaliyet gösteren SCF; güçlü altyapısı, gelişmiş makine parkı, yüksek kapasiteli üretimi, geniş ürün gamı, yetkin ve tecrübeli personeli ile ulusal ve uluslararası zeminde büyüyen bir markadır. MOTUS, sektöründe “kural koyan” uluslararası bir marka olmayı hedef olarak benimsemiştir.
Ürünlerinde yüksek kaliteli küresel grafitli dökme demir kullanan MOTUS, uzman metalürji mühendislerinin çalışmaları sonucu, standart ölçü toleransları içinde dünya standartlarında kaliteli iş makinası kazıcı ve koruyucu parçaları (GET parts) üretmeyi başarmıştır. Üretiminin yarısından çoğunu Avrupa ve Afrika ülkelerine ihraç eden Motus, kalitesini müşteri memnuniyeti analizleri ile ispat etmiştir.
SCF; tüm is makinalarına yönelik yekpare kazmalar, kazma uçları, adaptörler, kepçe önleri ve segmentleri,dozer orta ve uç bıçakları, riper sankları, riper uçları üretimi yapmaktadır.
 
Öncü İş Makinaları olarak SCF ürünlerine olan güvenimiz ile bölgemizde hem parça hem de servis tedariğinde bulunarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Yedek Parça İstek Formu

Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.

Site Haritası

Telefon

+90 412 290 96 99

Fax

+90 412 290 96 99

Adres

Fırat Mahallesi, Şanlıurfa Yolu Üzeri, 3.Sanayi Sitesi 10.Sokak F/1 Blok No:29, 20170 Kayapınar/Diyarbakır

Kurumsal WhatsApp Hattı

Kurumsal WhatsApp Hattı

+905346531142